Get Adobe Flash player

postheadericon Sygnalizacja świetlna

 

W roku 2006 do świadczonych przez naszą firmę usług z zakresu elektroenergetyki włączyliśmy również budowę i przebudowę systemów sygnalizacji świetlnej. Przez prawie 10 lat działalności w tym zakresie udało nam się zrealizować już bardzo wiele zleceń:

  • W roku 2006 na zlecenie ZDiI sp. z o.o. zrealizowaliśmy projekt przebudowy drogi krajowej Nr 1 - Al. Włókniarzy. Nasze działania obejmowały budowę i przebudowę sygnalizacji świetlnej, usunięcie kolizji energetycznych SN i nn oraz przebudowę systemu oświetlenia ulicznego. W ramach prac nad sygnalizacją świetlną gruntownie przebudowaliśmy 10 skrzyżowań, natomiast na 8 wykonaliśmy detektory indukcyjne do detekcji pojazdów.
  • W 2008 roku pracowaliśmy jako podwykonawca firmy SKANSKA S.A. nad realizacją budowy i przebudowy sygnalizacji świetlnej na ul. Zachodniej w Łodzi. Wykonywane przez nas prace odbywały się w ramach projektu „Rozbudowa ul. Zachodniej w Łodzi na odcinku od ul. Legionów do ul. Lutomierskiej”. (W ramach tej inwestycji wszystkie skrzyżowania pracują pod nadzorem Obszarowego Systemu Sterowania Ruchem SCATS).
  • W roku 2008 wymieniliśmy sterowniki sygnalizacji świetlnej na trzech skrzyżowaniach w ciągu ulicy Pabianickiej w łodzi. Przeprowadzenie modernizacji zleciła nam firma TYCO.
  • W 2011 roku wykonaliśmy sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Jaracza i Uniwersyteckiej w Łodzi oraz zmodernizowaliśmy sygnalizację na skrzyżowaniu ulic Jaracza i Wierzbowej. Prace były wykonywane na zlecenie ZDiT (skrzyżowania pracują w systemie OSSR Omnia-Utopia).
  • W 2011 roku wykonaliśmy na zlecenie ZDiT sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Kurczaki i Sternfelda w Łodzi.
  • W 2011 roku na zlecenie ZIR przeprowadziliśmy modernizację 38 skrzyżowań na terenie Łodzi w zakresie wymiany sterowników sygnalizacji świetlnej.
  • W 2011 roku wyposażyliśmy 16 skrzyżowań w system wideo-detekcji rowerzystów na trasach ścieżek rowerowych wzdłuż ulic Al. Włókniarzy, Mickiewicza i Bandurskiego w Łodzi. Prace odbywały się na zlecenie ZIR.
  • W 2011 roku na zlecenie ZDiI wymienialiśmy na terenie Łodzi uszkodzone na skutek kolizji konstrukcje wsporcze sygnalizacji świetlnej. W ramach zlecenia montowaliśmy również konstrukcje na skrzyżowaniach modernizowanych.
  • W 2011 roku zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem regionalnym w zakresie sprzedaży słupów sygnalizacyjnych i oświetleniowych firmy MABO Adolf Bogacki.

 

Od 2006 roku pracowaliśmy również na zlecenie wielu firm drogowych i torowych przy odtwarzaniu, uszkodzonych na skutek frezowania nawierzchni drogowych oraz wymiany torowisk, detektorów indukcyjnych. Wykonane przez nas detektory, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opanowaniu do perfekcji technologii wykonywania oraz korzystaniu wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się znaczną trwałością i niezawodnością.